Umieszczenie referencjii

Forum » Serwis OpiekaSeniora.pl - Wasze opinie
Chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie jak umieścić referencje w serwisie 'seniora'. Posiadam referencje dot. opieki nad dziećmi , ale również mam doświadczenie w opiece nad chorymi i chciałabym umieścić referencje od krewnych podopiecznego. Czy ktoś mi może udzielić instrukcji?
14.05.2010 12:55
Witam,
Ja z kolei mam referencje w jez.niemieckim.Pan małzonek, którego żoną/w śpiaczce/ sie opiekowałam w Niemczch, wypisał mi te referencje na A-4, opatrzył podpisem.Nie przyzło mi do głowy, że potrzebny mi będzie jego e-mail.Dysponuję adresem inumerem stacjonarnym telefonu.
Pozdrawiam
Ewa.O
06.01.2011 11:26
Droga Pani Ewo,
zakładam, że wystawiający "pan małżonek" nie mówi po polsku.. Ale nawet jeśli - ja tu czytam na tym forum, że weryfikacja referencji i od polskich pracodawców jest baaardzo czasochłonna (no chyba, że pracodawca sam zadzwoni w celu potwierdzenia).
W Pani sytuacji myślę, że zawsze może Pani próbować skontaktować się z samym owym panem, aby podał maila. Ale w przypadku referencji z zagranicy ja bym próbowała skontaktować się bezpośrednio z portalem 'opieka seniora' (telefonicznie albo mailowo) z zapytaniem co zrobić (możliwe, że można po prostu np. przedstawić tłumaczenie przysięgłe posiadanych przez Panią referencji, albo że mają np. możliwość sprawdzania referencji z zagranicy i że ktoś włada tam niemieckim na te potrzeby). Tak czy siak, ja bym się pytała bezpośrednio osób z portalu, bo rzeczywiście nie jest jasne jak i czy w ogóle referencje z zagranicy są respektowane.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
sylwia
11.01.2011 14:45
« Back to the topic list